http://www.kiluj.pl/

24 lutego 2008

Od dłuższego czasu funkcjonuje w Internecie serwis Redwatch Polska (www.redwatch.info), powiązany z neonazistowską organizacją Blood and Honor. Na stronie tej publikowane są dane personalne osób uważanych za „wrogów narodu polskiego”: osób bi- i homoseksualnych, feministek, anarchistów, działaczy sceny alternatywnej, osób o domniemanym pochodzeniu żydowskim i wielu innych, które w jakiś sposób naraziły się twórcom serwisu. Wiele z nich padło w konsekwencji ofiarą ataków neonazistów, kilka trafiło do szpitala. Serwis umieszczony jest na amerykańskich serwerach, gdzie nie podlega polskiemu prawu – art. 255. i 257. kodeksu karnego.

W związku z tym przykrym faktem powstał pomysł unieszkodliwienia jej m.in. zmasowana ilością wejść celem zablokowania serwera. Do tego celu napisaliśmy specjalny, prosty skrypt, który całą żmudna pracę robi w tle jednocześnie nie zabierając zbyt dużo z naszego łącza internetowego.

Jest to  fragment manifestu twórców skryptu kiluj jesli chcesz się przyłączyć do akcji wejdź na strone www.kiluj.pl i pobierz plik

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: